Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: Servisní technik stavebních strojů, Pelhřimov

Pozice:
Servisní technik stavebních strojů
Zaměstnavatel:
KEROUŠ s.r.o.
IČO:
28085604
Oblast (okres, kraj):
Pelhřimov
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
34000
Popis práce:

Náplň práce: provádět pravidelný servis a údržbu stavebních strojů, diagnostikovat závady hydrauliky, elektroniky, motoru a odstraňovat je, připravovat nové strojů před předáním zákazníkovi, spolupracovat s ostatními kolegy
Požadavky: škola technického směru, zkušenost v autoopravárenství nebo při opravách zemědělské či stavební techniky, logické myšlení, samostatnost ochota učit se novým věcem
Nabízíme: zaměstnanecké slevy na pronájem v půjčovně, možnost konzultovat opravy s pracovníky technické podpory, pravidelná školení na novinky v oboru, možnost získat speciální průkazy (VZV apod.), zázemí stabilní firmy, kvalitní pracovní pracovní pomůcky a oděvy

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Vítězslav Kerouš
Telefon:
777100643
Počet zobrazení inzerátu:
98×